UAB “Eurokeramika” bendradarbiauja su patikimais, ilgametę patirtį turinčiais plytelių gamintojais iš Italijos, Ispanijos, Portugalijos.

APE GRUPO” buvo įsteigta kaip verslo grupė 2016 m., apjungiant 3 prekės ženklus, turinčius daugiau nei 25 metų patirtį, ir vieną techninį biurą, teikiantį pažangius architektūros ir interjero dizaino sprendimus. “APE GRUPO” siūlo labai platų keramikos asortimentą, nuo pačių dekoratyviausių ir tendencingiausių produktų iki grynai techninių ir specializuotų. Ši įmonė taip pat turi tarptautinį tvarios statybos sertifikatą, todėl jos tikslas – kurti kokybiškus ir ilgaamžius produktus, gamybos procese užkertant kelią poveikiui aplinkai.

ENERGIE KER” 1989m. įkūrė istorinė šeimos kompanija, nusprendusi suteikti savo produktams tapatybę, įsteigdama prekės ženklą, kuris dabar yra tarptautiniu mastu pripažintas keramikos pramonės rinkoje. ENERGIE KER” kuria novatoriškus produktus, atitinkančius rinkos tendencijas. Dėl ilgų studijų, mokslinių tyrimų ir technologinių investicijų, šiandien ENERGIE KER” yra aukščiausios klasės keramikos pramonės prekės ženklas. Neseniai bendrovė įsirengė visiškai naują, labai dideliems formatams skirtą gamybos liniją, kad gamintų platų plokščių asortimentą, kuris yra naujausia šiuolaikinės architektūros tendencija.

Grespania” yra tarptautinė keramikos įmonė, gaminanti kolekcijas, pasižyminčias tiek pažangiausiomis techninėmis savybėmis, tiek novatorišku dizainu. Nuolatinės investicijos į gamybos proceso tobulinimą, prisitaikymas prie besikeičiančių rinkos poreikių ir rūpestis aplinkos gerove padėjo Grespania” prekės ženklui tapti vienu iš keramikos gamybos lyderių pasaulyje. Grespania” produktų asortimentas yra begalinis: nuo personalizuotų idėjų, norintiems unikalaus namų stiliaus, iki labai techninių sprendimų profesionalams. Šiandien, praėjus 45 metams, įmonė toliau kuria ir ryžtingai žvelgia į ateitį.

„PRISSMACER” – ispaniška keramikos gamybos įmonė, turinti daugiau nei 10 metų patirtį. Čia, su atsidavimu ir aistra, kad pasiekti geriausius kūrybinius ir techninius rezultatus, dirba apie keturiasdešimt žmonių. „PRISSMACER” kuria ir gamina kokybišką keramiką pačiais įvairiausiais formatais. Įmonė taip pat neabejinga aplinkos poveikiui, todėl gamybos procese yra pritaikomi tvarūs sprendimai. Įmonė dalyvauja pasaulinėse keramikos produktų parodose-mugėse „Cevisama”, „Coverings”, „Cersaie”.

„CERACASA” daugiau nei 25 metus gamina pažangiausią keramiką ir apima daugiau prekės ženklų, kurių vertybės yra naujovės, komandinis darbas, aptarnavimas. Po „CERACASA” prekės ženklu yra parduodamas labai platus produktų asortimentas, jis yra atpažįstamas daugiau nei 90 pasaulio šalių, surinkęs puokštę apdovanojimų už inovatyvių produktų serijas.		

Kiti mūsų partneriai