I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

KĄ DARYTI, KAD INTERJERO PROJEKTAVIMAS BŪTŲ PAPRASTESNIS?

Be visų jau minėtų aspektų, svarbus ir vonios plytelių išdėstymas bei įvairūs techniniai aspektai, apie kuriuos kartais pamirštame pagalvoti. Tikriausiai sutiksite, jog apgalvoti ir sėkmingai suderinti visus šiuos niuansus yra pakankamai sudėtinga- būtent dėl šios priežasties nusprendėme pasiūlyti Jums nemokamas dizaino paslaugas. Išklausę visus Jūsų lūkesčius parengsime 3D vizualizacijos planus ir pasirūpinsime, kad vonios kambario įrengimas būtų kaip įmanoma paprastesnis.

 

DIZAINO PASLAUGOS: KODĖL IR KADA VERTA JAS RINKTIS?

Pasinaudoję šia paslauga, galėsit iš anksto pamatyti, kaip atrodys Jus dominusios interjero idėjos- taip galėsite išvengti nusivylimo, kurį patirtumėte tik pabaigę visus remonto darbus. Kai įrenginėjamas vonios kambarys, nuotraukos iš kitų patalpų neretai tampa įkvėpimo šaltiniu, tačiau sunku pasakyti, ar tokios pačios namų idėjos ir butų interjero pavyzdžiai tiks ir Jūsų erdvei. Kiekviena patalpa yra autentiška, todėl ir kambario planavimas turėtų būtų individualus– turėdami Jūsų namams pritaikytas vizualizacijas, galėsite iš anksto pamatyti galutinį rezultatą ir taip apsidrausite nuo nesėkmės.

Kai kurios mums patinkančios namų interjero idėjos gali būti nepraktiškos ar tiesiog kirstis su kitais keliamais reikalavimais, todėl visuomet pravartu išgirsti profesionalią nuomonę– taip galutinė idėja gims kur kas greičiau. Jei vonios planas Jums patiks, kartu pateiksime ir tikslias plytelių išklotines, reikalingus jų kiekius bei galutinę sąmatą- dėl to kambario projektavimas vystysis gerokai sparčiau.

Parašykite mums dėl dizaino paslaugų

    Mūsų projektai